Koordinator:

Milan Antonijević, Kuća ljudskih prava

Članovi:

  1. Fahrudin Kladničanin – Akademska inicijativa “Forum 10”
  2. Bojan Petković – Alumni klub Pravosudne akademije
  3. Aleksandar Prica – Asocijacija Duga
  4. Nina Nicović – Asocijacija pravosudnih savetnika Srbije
  5. Bobana Macanović – Autonomni ženski centar
  6. Katarina Đokić, Saša Đorđević – Beogradski centar za bezbednosnu politiku
  7. Dušan Pokuševski – Beogradski centar za ljudska prava
  8. Zoran Gavrilović – Biro za društvena istraživanja BIRODI
  9. Nataša Đereg – Centar za ekologiju i održivi razvoj – CEKOR
  10. Vladimir Mihajlović – Centar za evropske politike
  11. Pavle Dimitrijević – Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost CRTA
  12. Dragan Popović – Centar za praktičnu politiku
  13. Marija Demić – Centar za prava Romkinja Niš
  14. Miša Majić, Vladimir Beljanski – Centar za pravosudna istraživanja CEPRIS
  15. Snežana Ilić, Centar za razvoj civilnog društva
  16. Dane Pribić – Centar za razvoj demokratskog društva Europolis
  17. Aleksandar Stojanović – Centar za razvoj lokalnih sredina Kosovska Mitrovica
  18. Aleksandar Popov – Centar za regionalizam
  19. Dragan Đorđević – CHRIS Mreža
  20. Stefan Šparavalo – Da se zna
  21. Aleksandar Milijašević – Dijalog Valjevo
  22. Omer Hadžiomerović – Društvo sudija Srbije
  23. Vesna Zorić – Egal Nvo
  24. Aleksandar Simurdić – Evropski pokret Novi Sad
  25. Jelena Krstić, Višnja Šijačić – Fond za humanitarno pravo
  26. Nataša Vučković – Fondacija Centar za demokratiju
  27. Jovana Krivokuća Milovanović – Forum mladih sa invaliditetom
  28. Dejan Marković – Forum Roma Srbije
  29. Jovanka Todorovic – Gayten – LGBT
  30. Mirjana Bogdanović – Gej strejt alijansa – GSA
  31. Maja Stojanović, Bojana Selaković – Građanske inicijative
  32. Hartefakt Fond
  33. Izabela Kisić – Helsinški odbor za ljudska prava
  34. Jelena Vasiljević – Labris
  35. Nataša Vukmirović – LINK PLUS
  36. Mirjana Džuverović – Mreža organizacija za decu Srbije
  37. Goran Mitrović, Borivoje Đorđević – Narodni parlament Leskovac
  38. Nedim Sejdinović – Nezavisno društvo novinara Vojvodine
  39. Tamara Filipović Stevanović – Nezavisno udruženje novinara Srbije
  40. Strahinja Brajušković – NVO Civilnet
  41. Amel Kurbegović – NVO Prijatelji Brodareva
  42. Daniela Stojković Jovanović – NVO Svet i Dunav
  43. Ana Toskić – Partneri za demokratske promene
  44. Aleksandar Lojpur – Pokret akcionara radnika i sindikata Srbije PARISS
  45. Biljana Stanojević – Pravno dokumentaciona kancelarija PRADOK
  46. Jasmina Miković – PRAXIS
  47. Semiha Kačar – Sandžački odbor za ljudska prava
  48. Slađanka Milošević – Sindikat pravosuđa Srbije
  49. Zlatko Mavrić – Sveti Spas, Udruženje građana za pomoć raseljenima sa KiM
  50. Nemanja Nenadić – Transparentnost Srbija
  51. Marina Matić Bošković – Udruženje javnih tužilaca i zamenika javnih tužilaca Srbije
  52. Gordana Stojanović – Udruženje multiple skleroze Vranje
  53. Jelena Gajić – Udruženje sudijskih i tužilačkih pomoćnika
  54. Marija Kostić – Univerzitet Singidunum
  55. Miodrag Nedeljković – UG Inicijativa za razvoj i saradnju
  56. Snežana Milčić, Ljiljana Tekić Gavrilov – Zajedno Zajedno
  57. Aleksandra Lozić – Udruženje građana Europius
  58. Jasmina Elesković – Udruženje pravnika “IUSTITIA”
  59. Milan Janković – Udruženje sudenata sa hendikepom
  60. Radovan Cicvarić – Užički centar za prava deteta
  61. Sanja Ćopić, Vesna Nikolić-Ristanović – Viktimološko društvo Srbije